O nas

Całe życie poświęcam mojej największej miłości – psom. Wierzę, że marzenia prędzej czy później się spełniają. Dowodem na to jest ta strona a właściwie sklep internetowy z moją własną kolekcją psich ubranek.

Mam na imię Iwona. Już jako nastolatka wiedziałam komu i czemu chcę poświęcić mój wolny czas. Tym co skradło moje serce były psy i ich wystawy. Swoją uwagę skupiłam na pięknej, długowłosej rasie Yorkshire Terrier. W 1991 roku postanowiłam przystąpić do Związku Kynologicznego pod przydomkiem "Z Hrabstwa Yorków" aby móc zająć się hodowlą psów rasowych profesjonalnie.

Obecnie posiadam czterech milusińskich, cztery suczki (jednego pieska, niestety już za tęczowym mostem) Ukończona szkoła odzieżowa pozwala mi tworzyć własną modę dla pupili. Szyję z pasją i doświadczeniem. Wszystkie powstające wzory testują moje psiaki. One także oceniają, czy ubranka są komfortowe i dopuszczają modele do sprzedaży. Liczy się przecież merdający ogon!

 Zostałam oficjalnym producentem i dystrybutorem własnych kolekcji dla zwierząt. Moją uwagę skupiam na produkcji ubrań dla małych ras i ras o nietypowych wymiarach (buldog francuski, chart, jamnik). Chcę aby spośród innych marek, moją firmę wyróżniały niskie ceny i wysoka jakość produktów.

Miło mi gościć Cię na tej stronie internetowej. Jestem pewna, że znajdziesz coś ciekawego dla swojego psa. Życzę udanych zakupów!