O nas

Całe życie poświęcam mojej największej miłości – psom. Wierzę, że marzenia prędzej czy później się spełniają. Dowodem na to jest ta strona a właściwie sklep internetowy z moją własną kolekcją psich ubranek.

Mam na imię Iwona. Już jako nastolatka wiedziałam komu i czemu chcę poświęcić mój wolny czas. Tym co skradło moje serce były psy i ich wystawy. Swoją uwagę skupiłam na pięknej, długowłosej rasie Yorkshire Terrier. W 1991 roku postanowiłam przystąpić do Związku Kynologicznego pod przydomkiem "Z Hrabstwa Yorków" aby móc zająć się hodowlą psów rasowych profesjonalnie.

Obecnie posiadam czterech milusińskich, trzy suczki i jednego pieska. Ukończona szkoła krawiecka pozwala mi tworzyć własną modę dla pupili. Szyję z pasją i doświadczeniem. Wszystkie powstające wzory testują moje psiaki. One także oceniają, czy ubranka są komfortowe i dopuszczają modele do sprzedaży. Liczy się przecież merdający ogon!

 Zostałam oficjalnym producentem i dystrybutorem własnych kolekcji dla zwierząt. Moją uwagę skupiam na produkcji ubrań dla małych ras i ras o nietypowych wymiarach (buldog francuski, chart, jamnik). Chcę aby spośród innych marek, moją firmę wyróżniały niskie ceny i wysoka jakość produktów.

Miło mi gościć Cię na tej stronie internetowej. Jestem pewna, że znajdziesz coś ciekawego dla swojego psa. Życzę udanych zakupów!